Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Zdraví, sport
  3. Žiju radost – Jemná síla osobní a přírodní podpory

Žiju radost – Jemná síla osobní a přírodní podpory

Rovnováha na těle i na duši, sebelaskavost, životní změny, mateřství, Bachovy esence, tkáňové soli, aromaterapie, osobní provázení, koučink, EFT, Osho tarot.

Malé kroky k velkým změnám. Nástroje, které ladí zdraví, radost, klid a rovnováhu – na těle i na duši. Obojí spolu velmi souvisí. Všechny mé produkty... celý popis
Kraj:Liberecký
Okres:Liberec
Počet zaměstnanců:1
PSČ:463 43
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Malé kroky k velkým změnám. Nástroje, které ladí zdraví, radost, klid a rovnováhu – na těle i na duši. Obojí spolu velmi souvisí. Všechny mé produkty i služby vedou k souladu. K souladu s naším tělem, v našich vztazích, s životem.

Bachovky, tkáňové soli, aromaterapie a krystaly umí podpořit mnohem více, než se na první pohled zdá. Jsou oporou v každodenních situacích. Můžete si vybrat pečlivě sestavené balíčky produktů (přímo na určité téma) nebo se během konzultace podíváme na to, s čím si nevíte rady. Ke všem produktů získáváte návod a doporučení na užívání a moji podporu.

Témata, která nejčastěji řeším, jsou: časté stonání dětí, únava a vyčerpání, pocit nenaplněnosti ve vztahu/práci, ujasnění směru kam dál v životě/pracovně.

Kdo stojí za ŽIJU RADOST?

Za e-shopem stojí můj veliký sen o tom, jak rozzářené vyladěné ženy/mámy skrze svoje děti/rodiny rozsvěcí svět. Jak se kousek po kousku ukotvuje více klidu, přijetí a laskavosti. Věřím v sílu drobné každodenní praxe a přesně tu najdete i v mém e-shopu.

Jsem mámou tří dětí, která dlouho hledala cestu z nekonečného stonání a mnoha dalších výzev. To, co jsem našla, s vámi moc ráda sdílím. Jsem člověk, který si plní své sny a otevírá cestu k nim i druhým lidem – koučka a terapeutka s celostním pohledem.

S hlubokou pokorou objevuji sílu přírody i sílu, která je v každém z nás. Spojením obou těchto cest vzniká nádherná synergie.

Můj e-shop a služby jsou pro ženy, které jsou připravené vnímat svůj život v souvislostech a touží žít více souladu a rovnováhy v každodennosti.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Na této práci miluji úlevu a radost žen, které prochází mými službami. Příběhy o proměnách, které se dějí v jejich životě. Lehkost, která přichází s vyřešením jejich osobních a zdravotních výzev. Zprávy o tom, že děti už jsou zdravé, spánek klidný, ony cítí důvěru v sebe a realizují potřebné kroky. To vše díky spojení jemné síly osobní a přírodní podpory. Je to moc krásná naplňující cesta.

Ochutnávka zdarma

ŽivozaHRAda - LASKAVÁ CESTA DO KLIDU A RADOSTI

Stává se ti, že tolik pečuješ o pohodu druhých, až začneš ztrácet tu svou? ŽivozaHRAda je tu pro tebe. Práce, rodina, nákupy,… Čas a péče o sebe může znít jako sci-fi. Kde na to jen vzít čas?

 
ŽivozaHRAda tě zve na laskavou cestu k sobě.

• Drobné praktické kroky pro každodenní rovnováhu

• Pravidelné zastavení a čas pro sebe

• Podpora

• Pohlazení po duši

• 10 min týdně … 4 týdny…  e-mailem.

K odběru ŽivozaHRAdy se přihlaste TADY.

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz