Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
 1. Úvod
 2. O projektu
O projektu

Projekt Prodáváme srdcem je svým zaměřením nejblíž online katalogu malých e-shopů a službařů. Jeho cílem je nabídnout pestrou nabídku zajímavého zboží v malých e-shopech (ať už jde o tvůrce nebo obchodníky), a tím zároveň podporovat jejich růst a rozvoj. Kromě zboží najdete v katalogu i služby, které vám pomohou k dalšímu rozvoji a životní pohodě. 

Vyhledávejte v katalogu podle odvětví, ale také podle krajů či okresů, a svým nákupem tak podpořte drobné podnikání právě ve vašem regionu. 

V detailu každého profilu uvidíte, kdo je majitel a seznamte se s jeho příběhem. Zjistěte, proč  podniká a také to, co ho na jeho práci nejvíc baví. 

Proč využívat portál Prodáváme srdcem?

 • Objevíte spoustu e-shopů se zajímavým sortimentem a spoustu báječných služeb.
 • Každý e-shop, u kterého nakoupíte, máte možnost ohodnotit a napsat recenzi pro ostatní návštěvníky portálu. Stejně tak dejte ostatním vědět o tom, jak jste byli spokojení se službou.
 • Zaregistrujte se k odběru newsletteru dole na homepage, budete od nás dostávat pravidelné informace o probíhajících akcích a zajímavých nabídkách, články o online nakupování či bližší informace o zapojených e-shopech, také tipy na zajímavé workshopy, materiály a kurzy, které by se vám mohly hodit. 
 • Každý e-shop a službař zapojený do projektu prochází prověřením, čímž snižujeme riziko problémového nákupu.
 • Svým nákupem podporujete drobné podnikání, můžete podpořit přímo svůj region. 

 

Jaké e-shopy jsou na Prodáváme srdcem?

 • Jsou to malé e-shopy, které zaměstnávají max. 6 lidí. Podporujeme drobné podnikatele, rodiny, které se do podnikání vrhly s plným nasazením a celým srdcem.
 • Každý e-shop má fungující webové stránky.
 • Každý e-shop projde důkladným ověřením z hlediska funkce e-shopu, jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.
 • Není pro nás důležité, zda e-shopy prodávají vlastní zboží nebo se zbožím pouze obchodují. Elán a nadšení, se kterým do toho jdou, jsou stejné. 

Proč nakupovat u malých e-shopů?

 • Nemohou konkurovat velikým e-shopům cenou, ale vynahrazují to svým nasazením, osobní péčí, komunikací a často nadstandardním servisem a osobním poradenství při výběru.
 • Provoz e-shopu obnáší velké množství nejrůznějších činností, které všechny musí zastat malé množství lidí. 

Jaké služby jsou na Prodáváme srdcem?

 • Jsou to drobní podnikatelé a podnikatelky, kteří pracují srdcem s maximálním nasazením.
 • Služby jsou určeny přímo pro vás a jsou rozděleny do několika základních oblastí. Můžete pracovat na svém zdraví, osobním rozvoji nebo se naučit něco nového. 
 • Každý službař má fungující webové stránky.
 • Každý službař projde důkladným ověřením z hlediska jeho pověsti, spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.

Kdo stojí za projektem?

Jsme Tamara a Martin a už 6 let provozujeme rodinný e-shop na www.kramekprodeti.cz. Svou cestu jsme si vyšlapali úplně od nuly, ale s velkým nasazením, radostí a nadšením. Nebylo to vždycky jednoduché, ale naší rodině to dalo svobodu a možnost, žít svůj život tak, jak si přejeme. Stejně jako ostatní e-shopaři v Prodáváme srdcem bojujeme se státní správnou a množstvím administrativy, stíháme bambilion věcí a funkcí, které k provozu e-shopu patří, snažíme se nabídnout to nejlepší zboží, které pečlivě vybíráme :-). A taky zažíváme pořád velkou radost z každé nové objednávky, která přijde. Každou zásilku balíme s láskou a velkou péčí. Milujeme pozitivní zpětnou vazbu a kladné recenze na zboží i náš obchod, ocenění komunikace, rychlosti vyřízení, dárečku pro radost. A své zákazníky si hýčkáme tou největší možnou péčí. 

 

Proč vzniklo Prodáváme srdcem?

V roce 2021 jsem začala působit i jako konzultantka pro e-shopaře. Věnuji se individuálnímu poradenství, pořádám kurz pro začínající e-shopařky a provozuji také podpůrnou facebookovou skupinu Klub pro e-shopařky. Jako klientky potkávám úžasné ženy. S obdivem pozoruji jejich elán a nadšení, objevuji spoustu zajímavých e-shopů a úžasné zboží, ke kterému jsem se předtím nedostala. Projekt Prodáváme srdcem vznikl proto, aby podporoval drobné podnikatele a podnikatelky, které se pustili na cestu za splněním svého snu.  Mým cílem je, abyste objevovali spoustu báječných malých e-shopů a užili si jejich osobní péči, nasazení a radost z nákupu. Všichni totiž prodávají srdcem. 

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz