Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Oblečení a doplňky
  3. www.originalnivysivani.cz – Objevte svět designového vyšívání

www.originalnivysivani.cz – Objevte svět designového vyšívání

Strojová výšivka, logo na textil, výšivka na přání, originální móda, logo na zakázku, textilní panel, panel na mikinu, šití pro holky, oblečení pro kluky, firemní dárky, výroba na zakázku, stylové oblečení, vyšívání.

♥ Hledáte něco speciálního nebo chcete jen překvapit? Splnit si sen? Potřebujete vyšít logo pro firmu nebo trička pro svůj sportovní tým? Pomůžeme vám... celý popis
Kraj:Liberecký
Okres:Semily
Počet zaměstnanců:1
PSČ:51101
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Hledáte něco speciálního nebo chcete jen překvapit? Splnit si sen? Potřebujete vyšít logo pro firmu nebo trička pro svůj sportovní tým? Pomůžeme vám realizovat váš nápad!

♥ Milujete stylové oblečení s designovými strojovými výšivkami?  V našem oblečení s originálními vzory se budete cítit jedineční. Nikdo vás v davu nepřehlédne.

♥ Rádi šijete? Chcete zažít u svých blízkých nebo u sebe ohromující ,,WAU“? Pak se podívejte na naši širokou nabídku vyšívaných panelů.

 

www.originalnivysivani.cz

Kdo stojí za e-shopem a značkou ORIGINÁLNÍ VYŠÍVÁNÍ?

♥ Za značkou Originální vyšívání najdete mladou ženu, matku a kamarádku. Jmenuji se Lenka a žiji v srdci Českého ráje. Ve vesnici s výhledem na Trosky. Miluji umění, cestování a svoji rodinu.

Nápad na značku Originální vyšívání vznikal nenápadně spolu s mojí zálibou v šití. Šít ve velkém jsem začala, jako většina žen, až na rodičovské dovolené, pro svoji rodinu a přátele. Nebyla jsem úplně spokojená s kvalitou tisku na textil. Hledala jsem něco, co vydrží i opakované praní nebo nošení druhým dítětem.  Chci lidem ukázat, že výšivka není jen historie nebo logo, ale dá se krásně použít i pro dnešní dobu.

Mám vystudovaný obor Textilní tvorby na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové. Dokážu skloubit výtvarnou část a textil. Přenáším svoje nápady pomocí vyšívání na oblečení pro holky, kluky i dospělé.

Vím, že každý nemá nebo nemůže mít vlastní vyšívací stroj doma, a tak jsem začala tvořit a nabízet vyšívané panely pro švadlenky. Za použití našeho vyšívaného panelu, už nebudete mít jen obyčejnou mikinu nebo tričko. Vaše šití dostane jiný rozměr!

Pro tvorbu používám vysoce kvalitní materiály, které mají atesty, a hlavně vydrží časté praní! Nemusíte se bát barevných vzorů, nitě jsou stálobarevné!  Není tu nic, co bych sama na sobě nebo své rodině neotestovala.

Pojďte se podívat do mého (s láskou vyšitého) e-shopu a vyberte si designové oblečení nebo vyšívané panely. :-)

Co na práci mám nejvíc ráda?

Vyšívání, malování a tvoření je mojí srdeční záležitostí. Mám radost, když přijde milá zpětná vazba od zákazníka. Každé speciální přání je pro mě výzva. Je to možnost dál se rozvíjet. Výšivka je pro mě, jako barva pro malíře. Baví mě malovat, jen místo štětce používám jehlu. Díky každému jednomu z Vás rostu i já.

www.originalnivysivani.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz