Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. nature-in-drop.com - svět pokovené přírody

nature-in-drop.com - svět pokovené přírody

Galvanoplastika, pokovování, přírodní šperk, tvoření, electroforming, pokovené přírodniny.

Zavítejte do světa přírody, zastaveného v okamžiku. Dlouhý čas jsem strávila pokusy a experimenty, a nyní vám můžu představit novinku pro český trh - ... celý popis
Kraj:Jihočeský
Okres:Český Krumlov
Počet zaměstnanců:1
PSČ:381 01
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ne
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Zavítejte do světa přírody, zastaveného v okamžiku. Dlouhý čas jsem strávila pokusy a experimenty, a nyní vám můžu představit novinku pro český trh - pokovené přírodniny. Jedinečná krása přírody, její síla a tajemství ukryty uvnitř neopakovatelného šperku díky metodě galvanoplastiky (electroformingu). Každá trhlinka, žilka a linka zůstávají ve své přirozené podobě, jen mají jemný a zároveň pevný kovový povlak. Čarovná alchymie znovu vdechuje život do pomíjivýcz přírodnit a daruje jim věčnost. 

Moje šperky jsou určeny těm, kdo ví, co je originalita. Těm, kdo cítí puls Přírody a souzní s ním. Vášnivým divoženkám milujícím Život a tvořícím Svůj vlastní příběh. 

 

www.nature-in-drop.com/cs

Kdo stojí za e-shopem NATURE IN DROP?

Za touto značkou stojím Já - nadšená vědkyně, zamilovaná do venkova, cest a tvorby.  Jmenuji se Olga a povoláním jsem výzkumník. Moje touha přijít všemu na kloub mě přivedla k tvůrčí činnosti a vědě. Řadu let jsem zkoumala lišejníky v Institutu stepi Ruské akademie věd, ale po narození synů mě stále více lákala tvůrčí činnost.

Ze své vlasti, jsem si přivezla technologii galvanoplastiky a jako první v Čechách začala vyrábět šperky z pokovené přírody. Tvořením neobvyklých ozdob jsem si zpestřovala život na mateřské a pak rozhodla jsem ponořit se do uměleckého světa, mít tvoření jako hlavní činnost.

Dlouhý čas jsem trávila pokusy a experimenty (ano, šperkování je také věda!), hledáním vhodných chemikálií a cest v možnostech a limitech českých zákonů a mé peněženky. A konečně jsem přicházela na to, jak potáhnout kovem jakýkoliv přírodní materiál! A nyní s radostí mohu těmto jedinečným kouzlům naučit i Vás v rámci svých skupinových a též individuálních kurzů Galvanoplastiky, které vedu v Praze, v Brně a v Českém Krumlově, kde žiji.

Moje tvorba se stala kompromisem mezi přáním cestovat, zkoumat, trávit čas s rodinou a vytvářet krásu. V roce 2012 jsem vytvořila řadu šperků pod názvem Nature in Drop a dodnes pracuji pod touto značkou. Tvořím s užitím různých přírodních materiálů, vdechujíc jim tak nový život. Pak konečně došlo k tomu, že mě má tvorba začala oficiálně živit. Udělala jsem krok ke svému snu o malé útulné dílně, ve které vládne kouzelná atmosféra a kde je možné tvořit a duševně odpočívat. Můj další krok a zároveň výzva – je to absolvovaní zlatnické školy, což mi dalo rozšíření tvůrčích horizontů  a spojení různých technik. Jsem stále nadšená a mám spoustu nápadu, které chci uskutečnit.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Největší radost mám z plnění snů! Když stvořím pro někoho vysněný šperk nebo podaří mi dát nový level v tvorbě... Můj web, stvořený podle mých představ, je pro mě odpočinkem a prostorem pro vyjádření své nálady, autenticity a stavu duše. Najdete tam i sdílení mých zkušenosti.

.

www.nature-in-drop.com/cs

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz