Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Děti
  3. kramekprodeti.cz - obchod plný radosti

kramekprodeti.cz - obchod plný radosti

Výtvarka, kreativní tvoření, deskovky, didaktika, stavebnice.

Krámek pro děti je obchod plný radosti pro malé i velké - radosti z tvoření, společně stráveného času a hraní. Najdete u nás širokou nabídku výtvarnýc... celý popis
Kraj:Královéhradecký
Okres:Trutnov
Počet zaměstnanců:2
PSČ:54377
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Krámek pro děti je obchod plný radosti pro malé i velké - radosti z tvoření, společně stráveného času a hraní. Najdete u nás širokou nabídku výtvarných potřeb, kreativního materiálu i celých sad, deskových her nebo stavebnic. Velcí si mohou udělat radost výtvarkou, novým bločkem, omalovánkou nebo zajímavými knížkami nebo kartami. Nabídku doplňují didaktické hry i pomůcky. Všechny produkty pečlivě vybíráme a pravidelně testujeme.

S výběrem vám rádi poradíme. A pokud si nevíte rady, nebo hledáte něco neokoukaného a jiného, můžete využít naši službu Tip na dárek a nechat si poslat tipy právě pro vašeho prcka :-). 

Kdo stojí za Krámkem pro děti?

Krámek jsme my - Tamara a Martin. Jsme spolu v životě i podnikání. Rádi se smějeme, žijeme v Krkonoších, milujeme cestování, máme dvě úžasné děti a taky tenhle e-shop.

Krámek pro děti vznikl díky náruživé touze naší dcery tvořit a malovat - kdekoliv, kdykoliv, čímkoliv a na cokoliv. A protože nabídka na trhu nás neuspokojila, vznikl Krámek. 

Naše práce nás baví. Radost a relax se snažíme šířit dál, takže pozor - v souladu s naším přesvědčením vyžadují hračky a výtvarné potřeby od nás spoustu času, který budete trávit s dětmi nebo sami hraním, tvořením a malováním.

Naše záliby a koníčky se přímo promítají do skladby sortimentu :-). Jsme nadšení tvořiči a výtvarníci, hráči deskovek, luštitelé hlavolamů, skládači skládaček a vášniví čtenáři.

Bydlíme v malé podkrkonošské vísce Čermná v domě, jehož sláva přesahuje okolní kopce (místy i o 3 metry!!!). Takže ačkoli jsme v undergroundu, jsme snadno k nalezení - stačí se zeptat na zemljanku. 

Za dobu existence firmy jsme nekoupili jedinou prázdnou krabici. Recyklace pro nás znamená víc, než jen "použít a vyhodit", takže u nás dostane kdejaká prázdná krabička novou náplň a frčí do světa. 

Slogan "Testováno na dětech" myslíme vážně - neprodáváme nic, co bychom nekoupili svým vlastním dvěma dětem. Výrobky tudíž podléhají našim náročným subjektivním požadavkům a hned tak něco se nám nezalíbí. Kvalita a bezpečnost svádějí tuhý boj o první příčku na našem žebříčku hodnocení výrobků.

Co na práci máme nejvíc rádi?

Každou milou zpětnou vazbu našich zákazníků, milý e-mail, poděkování i ocenění. Radost, se kterou balíme každý balíček. I radost, se kterou i po letech vítáme každou novou objednávku. A naší srdeční záležitostí je péče o zákazníky. O každého pečujeme s maximálním nasazením, staráme se, aby měl všechny informace, svoji objednávku co nejdříve a uvnitř našel malou radost v podobě dárečku. Všechny dotazy, přání i potíže řešíme hned. Z reakcí našich zákazníků víme, že právě komunikace a milý přístup je to, pro co se k nám vrací. A milujeme i svobodu a volnost, kterou podnikání dává naší rodině.

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz