Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Knihy, diáře
  3. Diáře, deníky
  4. JiLsisters - Plánuj jinak

JiLsisters - Plánuj jinak

Plánovače, TO-DO bloky, zápisníky, propisky, nálepky

Byly jsme první, kdo v Česku přišel s TO-DO bloky. Jsou ideální pro ty, kdo neplánují každý den, ale občas potřebují napsat seznam. Z bloku si vytrhne... celý popis
Kraj:Vysočina
Okres:Třebíč
Počet zaměstnanců:2
PSČ:674 01
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Byly jsme první, kdo v Česku přišel s TO-DO bloky. Jsou ideální pro ty, kdo neplánují každý den, ale občas potřebují napsat seznam. Z bloku si vytrhnete aktuální list, položíte na stůl, přilípnete na ledničku, složíte do kapsy. Super jednoduché a efektivní.

Na Facebooku i Instagramu přinášíme pravidelně praktické plánovací tipy. Víme, jak je důležité dostat z hlavy všechny úkoly. Pracujeme s prioritami. Díky tomu budete o hodně klidnější. 

 

Kdo stojí za e-shopem JILSISTERS?

Jsme dvě ségry - Julie a Lenka. Jedna je přeorganizovaná a druhá neorganizovaná. Rodiče vždycky říkali - smíchat a rozdělit. My jsme to vymyslely ještě líp - spojily jsme svoje silné stránky: Julie miluje právě organizování a plánování (však taky pracovala jako eventová manažerka, delegátka a teď plánuje obsahy na sociální sítě), Lenka vystudovala architekturu a živí se jako grafička, takže má ráda čistý minimalistický design a je velmi precizní (ale občas podlehne nátlaku ségry a použije i nějaké ty kytičky  ;)).

Pocházíme z Třebíče, Julie se sem po procestování světa a bydlení v různých městech zase vrátila, Lenka se z Brna přesunula za Brno.

Tahle značka je naše srdcovka a vznikla bez nějakého většího plánu. Julie potřebovala týdenní plánovač a tehdy se tu žádný nedal sehnat. Takže poprosila ségru, aby jí ho navrhla...a tak jich vzniklo víc a rovnou jsme udělaly e-shop. Vznikl na konci roku 2016 - Julie si to pamatuje velmi dobře, protože ve stejnou chvíli zjistila, že čeká dvojčata.

 

Co na práci máme nejvíc rády?

Máme ohromně rády, když na instagram přidáte fotku svého plánovače a označíte nás. Vidíme, kde ho používáte a jak ho používáte. Je to inspirativní.

A taky milujeme setkání naživo na různých marketech, když přijdete přímo za námi, že nás chcete pozdravit. Určitě to udělejte!

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz