Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. České brože - výjimečné šperky, se kterými okouzlíte a zazáříte.

České brože - výjimečné šperky, se kterými okouzlíte a zazáříte.

Brože od geoložky, šperky, manžetové knoflíčky, minerály, hotový dárek, luxusní dárek s pečetí, precizní česká výroba.

HLEDÁTE DÁREK, KTERÝM OKOUZLÍTE? Představte si třpytivé odlesky pravých minerálů, drahokamů, polodrahokamů a ozdobných kamenů v kombinaci s českými ko... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Hodonín
Počet zaměstnanců:1
PSČ:697 01
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

HLEDÁTE DÁREK, KTERÝM OKOUZLÍTE?

Představte si třpytivé odlesky pravých minerálů, drahokamů, polodrahokamů a ozdobných kamenů v kombinaci s českými korálky Preciosa, japonskými Myiuki a krystaly a perlami Swarovski v jedinečném šperku, který mohou nosit ženy i muži nejen na klopě saka, šatech, šátku, límci či pásku, ale také na kabelce, batohu, pracovní tašce, botách a dalších místech. To jsou České brože - výjimečné šperky z minerálů, se kterými okouzlíte a zazáříte.

Darujte hotový dárek v luxusním balení s originální pečetí  a dovolte si naplno užít radost z překvapení obdarovaného. Nemusíte se o nic víc starat. Vše zařídím já. Ať už si vyberete šperk z minerálů z nabídky již hotových nebo budete chtít vytvořit šperk na přání, vždy ho dostanete jako hotový dárek - nádherně zabalený i zapečetěný. Na vás je šperk vybrat, předat a užít si to.

Zajímá vás, jak takový šperk z minerálů vypadá? Zajímá vás, jak exkluzivně vypadá hotový dárek po zabalení? Vyberte si svůj šperk ze stálé nabídky nebo si nechejte vytvořit svůj „Šperk na přání".

Kdo stojí za e-shopem ČESKÉ BROŽE?

Jmenuji se Lucie Tomanová, jsem geoložka, která miluje minerály a s velkou vášní a radostí z nich pro vás tvoří šperky, především se specializuji na brože. Tvořím  je vlastní metodou, kterou jsem nazvala "brožování". Pečlivě vybírám minerály a další komponenty potřebné k jejich výrobě a do každé tvorby dávám svou nejlepší energii. Každý šperk tvořím s co nevětší precizností a nejlépe, jak dokážu.

České brože dokáží podtrhnout kouzlo vaší osobnosti. Buďte originální a styloví, noste České brože a brožujte!

A jak se z geoložky stala šperkařka? 

Ve své šperkovnici jsem po letech objevila starou kovovou brož s dvěma fialovými kameny, kterou mám od dětství. Bohužel brož jsem si nikdy nepřipnula, protože byla poškozená. V tu chvíli jsem dostala touhu opravit ji a konečně začít nosit.

Díky tomuto objevu jsem začala zkoušet tvořit brože různými způsoby až jsem postupně přišla na svoji vlastní techniku tvorby, kterou jsem pojmenovala „Brožování“.

 

 

 

Co na práci mám nejvíc ráda?

Největší radost mám z toho, že dělám, co mě baví a tuto radost můžu předávat mým zákazníkům ve formě šperku. Spojením lásky k minerálům a obdivu k třpytivým šperkům vznikla moje vášeň – České brože - autorské šperky Lucie Tomanové. Dobře si pamatuji na ten pocit euforie, když jsem našla svůj první třpytivý šutřík. Byl to krystal křemene, čirá varieta křišťálu. Dodnes ho mám schovaný a ráda vzpomínám na to, jak jsme s mými spolužáky geology hledali tyto nádherné poklady Země, ze kterých teď České brože tvořím.

Mým přáním je, aby vám nošení mých šperků přinášelo přinejmenším stejné potěšení jako mne jejich tvorba 😊.

Přejít na www.ceskebroze.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz