Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Vzdělávání
  3. Život ve světě – inspirace, podpora na cestě do světa, aktivity a hry – Poznej svět jinak.

Život ve světě – inspirace, podpora na cestě do světa, aktivity a hry – Poznej svět jinak.

Inspirace, možnosti, podpora, konzultace, cesta do světa, aktivity a hry pro děti a mládež, spolupráce, Access Bars, výuka angličtiny.

Nabízím konzultace/poradenství pro rodiče a jejich děti, které chtějí vycestovat, ale nevědí, jak na to (kam, kdy, jak, proč, za kolik). Inspiruji a p... celý popis
Kraj:Královéhradecký
Okres:Trutnov
Počet zaměstnanců:1
PSČ:543 02
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ne
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Nabízím konzultace/poradenství pro rodiče a jejich děti, které chtějí vycestovat, ale nevědí, jak na to (kam, kdy, jak, proč, za kolik). Inspiruji a předkládám možnosti, jak vycestovat a proč je to přínosné.

Věřím, že vzdělávání může probíhat zábavnou formou. Vytvořila jsem proto multikulturní  aktivity a hry pro děti a mládež na poznávání světa a kultur jinak. Aktivity jsou rozděleny do souborů dle věku a jsou určeny zejména pro učitele, průvodce a ostatní pracovníky s dětmi a mládeží, kteří je mohou využít ve své výuce a praxi. Využítí je široké – ve škole, v dětském klubu, v alternativním vzdělávání, v domácím vzdělávání. Základem je společné tvoření, komunikace, sdílení, diskuze a naslouchání. Lze využít i při výuce anglického jazyka, všechny jsou přeloženy do angličtiny. Hru Pexetrio si můžete stáhnout na vyzkoušení zdarma na webu.

Nabízím výuku či doučování anglického jazyka, což se může hodit při přípravě na odjezd do zahraničí studovat, cestovat nebo i na dovolenou. Vyučuji děti i dospělé.

Jsem certifikovanou terapeutkou metody Access Bars, která je vhodná při konzultacích např. pro odstranění strachů a relaxaci. Terapii lze domluvit i samostatně. Je vhodná jak pro děti, mládež, tak i pro dospělé.

Mohu připravit a vytvořit i workshop či přednášku na míru pro školu či jinou skupinu dětí a mládeže s tématy o cestování, představení možností pro mládež, praktické rady a tipy atd.

www.zivotvesvete.cz

Kdo stojí za projektem ŽIVOT VE SVĚTĚ?

Jmenuji se Jana Kalenská a momentálně žiji v Podkrkonošší se svými dětmi. Jsem cestovatelka, máma a vše, co je v souvislosti s tím zrovna potřeba.

Ráda tvořím, zažívám a poznávám nové věci, neokoukané a netradiční. Ráda poznávám nové lidi, kulturu, přírodu a unikátnosti všeho druhu. Snažím se vyhnout rutině, stereotypům, zajetým kolejím, předsudkům, posuzování a škatulkování.

“Nejlepší je udělat si na vše svůj pohled na základě vlastní zkušenosti.”

Mou radostí je předávat své nadšení z cestování, života v zahraničí a celoživotního vzdělávání. Mým cílem je inspirovat, motivovat a podporovat mladé lidi (vlastně všechny lidi), ukázat jim jaké mají možnosti, doplnit to, co je třeba ještě dotáhnout, aby mohli udělat rozhodnutí za sebe, pro sebe, pro svůj život, pro svou budoucnost. Zahraniční zkušenost je pro mne vstupem do dospělosti, osamostatnění se, odpoutání se. Vnímám tuto životní zkušenost jako výzvu pro mladé lidi i jejich rodiče. 

Považuji také za důležité zábavnou formou učit děti a mládež bořit předsudky a zažité stereotypy, posilovat jejich kritické myšlení, rozvíjet vzájemnou spolupráci, toleranci, komunikaci a rozšiřovat jim obzory už od školních let.

A proto vznikl můj projekt ŽIVOT VE SVĚTĚ,  do kterého Vás nyní srdečně zvu.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Otevřenost mladých lidí. Baví mě potkávat se s lidmi a poznávat jejich unikátní příběhy, baví mě cestovat, být flexibilní a řídit si svůj život sama, tzn. i ten pracovní.  Líbí se mi inspirovat a ukazovat možnosti tam, kde jiní vidí konec cesty. Zajímají mě názory mládeže, jak vidí současný svět a ráda s nimi diskutuji na zajímavá témata.

.

www.zivotvesvete.cz

Ochutnutnávka zdarma

Jana pro vás na svém webu připravila dárek - stáhněte si PDF a vytiskněte PEXETRIO. Pexetrio je originální hra s multikulturní tématikou pro všechny věkové kategorie.

Zaměřuje se na poznávání kultur a uvědomění si rozdílů mezi lidmi, a že navzdory všem jinakostem máme mnoho společného. Hra má spoustu využití. Podporuje komunikaci, spolupráci a vzdělávání hrou. Stačí jen vytisknout a můžete hrát!

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz