Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Oblečení a doplňky
  3. U Wolfky.cz oblečeme vás i vaše děti - stačí si vybrat!

U Wolfky.cz oblečeme vás i vaše děti - stačí si vybrat!

Dětské, dámské a pánské oblečení, hračky a didaktické hry.

E-shop U Wolfky.cz nabízí široký sortiment oblečení pro děti i dospělé. Začalo to prodejem dětského oblečení a nabídka se postupně rozšiřovala o junio... celý popis
Kraj:Středočeský
Okres:Benešov
Počet zaměstnanců:3
PSČ:257 63
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

E-shop U Wolfky.cz nabízí široký sortiment oblečení pro děti i dospělé. Začalo to prodejem dětského oblečení a nabídka se postupně rozšiřovala o juniorské, dámské i pánské oblečení, hračky, společenské hry,  holínky a další sortiment.  Najdete u nás široký sortiment bundiček, kalhot, mikin, triček a dalších kousků, české tepláčky do vel. 182, které nám šijí šikovné české švadlenky. Nejvíce zastoupené značky: Wolf, Loap, Unuo, Betty mode a další. Veškeré zboží máme skladem a expedujeme obratem.

uwolfky.cz - dětské, dámské a pánské oblečení, hračky a didaktické hryuwolfky.cz - Ludmila Vargováuwolfky.cz - dětské, dámské a pánské oblečení, hračky a didaktické hry

 

Přejít na uwolfky.cz - dětské, dámské a pánské oblečení, hračky a didaktické hry

 

Kdo stojí za e-shopem U WOLFKY?

Jmenuji se Ludmila Vargová a e-shop jsem zakládala v roce 2007 při mateřské dovolené. Zboží jsem uwolfky.cz - Ludmila Vargová - obchod s dětským, pánským a dámským oblečením, hračkami a didaktickými hrami doplňovala podle poptávky svých zákazníků a snažila se nabídnou sortiment, který zákazníce poptávaly. Například tepláčky pro hubené kluky i holky nám před lety začala šít malá česká firma a těchto tepláků necháváme rok od roku šít víc a víc.

Pečlivě vybírám nové výrobce a jejich sortiment postupně zařazuji do své nabídky, která tak neustále roste. Je pro mě důležitá především kvalita, a abych vám nabízela to nejlepší. Oblečení testuji na svých dětech, a dětech mých příbuzných a přátel. Nabízím jen to, co bych sama oblékla svým dětem.

Pokud se rozhodnete pro nákup U Wolfky, tak podpoříte několik žen a jejich rodiny. Internetový obchod U Wolfky není velký, ale snažíme se s holkama, aby se vám u nás dobře nakupovalo a rádi jste se k nám vraceli.  Celý náš příběh si můžete přečíst na webu uwolfky.cz.

 

Co na práci mám nejvíc ráda?

Moc mě těší, když se k nám zákazníci vrací, často volají nebo píší milé vzkazy, že jsou s naším e-shopem a dodaným zbožím spokojeni. Osobně mě moc baví vybírat a plánovat, jaké nové kousky na e-shop pořídíme. Některé zboží vybíráme i ¾ roku dopředu a čekáme na ušití. O to větší radost mám, když toto zboží dorazí a našim zákazníkům se líbí.

.

Přejít na uwolfky.cz - dětské, dámské a pánské oblečení, hračky a didaktické hry

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz