Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Podnikání
  3. Svět podnikatelek - UCELENÝ EKOSYSTÉM pro růst tvého podnikání s luxusní a dlouhodobou podporou

Svět podnikatelek - UCELENÝ EKOSYSTÉM pro růst tvého podnikání s luxusní a dlouhodobou podporou

Uzavřená komunita, Mentoringy, Koučinky, Brainstormingy, Vzdělávání, Zviditelnění se na sociálních sítích, Networkingy.

Objev UCELENÝ EKOSYSTÉM pro růst svého podnikání a získej luxusní a dlouhodobou podporu. Přestaň se omezovat v představě, co všechno můžeš mít. Je to ... celý popis
Kraj:Královéhradecký
Okres:Hradec Králové
Počet zaměstnanců:5
PSČ:500 03
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Objev UCELENÝ EKOSYSTÉM pro růst svého podnikání a získej luxusní a dlouhodobou podporu. Přestaň se omezovat v představě, co všechno můžeš mít. Je to tu, tvá chvíle, tvůj čas. Tvé hledání bezpečného místa k růstu je u konce.

Vytvořily jsme pro tebe a další ženy ekosystém, kde se všechny části vzájemně doplňují a zároveň každá z nich podpoří tvé podnikání jinak.

Co na Tebe ve Světě podnikatelek čeká? Společný čas 1 rok v uzavřené komunitě, mentoringy na Zoomu, koučinky a brainstormingy, vzdělávání v členské sekci, zviditelnění se na sociálních sítích, networkingy ve velkých městech.

 

 

Přejít na svetpodnikatelek.cz - komunita podnikatelek, růst byznysu, mentoringy, networkingy, brainstormingy, vzdělávání

 

Kdo stojí za Světem podnikatelek?

Jsem Polina Ševčíková, Business Mentor a Architect pro podnikatelky, které chtějí probořit finančníPolina Ševčíková, tvůrkyně projektu Svět podnikatelek, komunity podnikajících žen, které se vzájemně podporují a rostou strop a najít svou vlastní strategii a definici úspěchu. Pomáhám podnikatelkám růst a upgradovat jejich byznys. Kombinuji energetickou a terapeutickou práci s tvorbou marketingových strategíí. Věřím totiž, že jedno bez druhého nemůže dobře fungovat.  

Jsem zakladatelka Světa podnikatelek, milovnice dobrého jídla, seriálových večerů a volného času s mým mužem a mými dětmi.

Již od svých 20 let podnikám. Na své podnikatelské cestě jsem zažila krásné, naplňující okamžiky, ale taky to byla cesta plná vzestupů i pádů.

To, co mě vždy pohánělo dopředu, bylo silné PROČ. A díky tomu za posledních několik let mohly vzniknout menší i velké projekty jako městské rodinné centrum, jazyková škola, dětská skupina Chytrulky nebo marketingový projekt Žijeme online.

Od roku 2020 se plně věnuji mentoringu, ke kterému mě to vždy táhlo. 

A tak mohl vzniknout projekt Svět podnikatelek, který vytvořil prostor pro začínající i pokročilé podnikatelky, které si chtějí navzájem pomáhat a inspirovat se. 

A vznikly i individuální a skupinové mentorshipy, díky kterým můžete probořit skleněný strop, na který ve svém podnikání narážíte a tvořit si tak svůj business v souladu se sebou a svým životem.

Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou ukážu i vám.

 

Co na práci mám nejvíc ráda?

Miluju pomáhat ženám v růstu a Svět podnikatelek je vyústěním této mé lásky.

 

 

Přejít na svetpodnikatelek.cz - komunita podnikatelek, růst byznysu, mentoringy, networkingy, brainstormingy, vzdělávání

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz