Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Osobní rozvoj
  3. Vzdělávací portál Rozmotávač myšlenek. Kvalitní články a on-line kurzy od uznávaných profesionálů.

Vzdělávací portál Rozmotávač myšlenek. Kvalitní články a on-line kurzy od uznávaných profesionálů.

Osobní rozvoj, podnikání, vzdělávání, pro děti, zdraví, vztahy, literatura, rozhovory, podcasty, kurzy, workshopy.

Na portálu Rozmotavacmyslenek.cz najdete kvalitní články a on-line kurzy od uznávaných profesionálů. Přesah témat se prolíná z běžného života do podni... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Brno - město
Počet zaměstnanců:4
PSČ:602 00
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ne
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Na portálu Rozmotavacmyslenek.cz najdete kvalitní články a on-line kurzy od uznávaných profesionálů. Přesah témat se prolíná z běžného života do podnikání a zase zpět – všude můžeme najít užitečné a inspirující tipy.

V rámci členské sekce získáte přístup k mnoha kurzům, e-bookům, checklistům a dalším materiálům zdarma. Virtuálním prostorem to ovšem zdaleka nekončí – připravujeme pro vás živá setkání autorů a čtenářů, kreativní workshopy a mnohé další.

Kdo stojí za portálem ROZMOTÁVAČ MYŠLENEK?

Autorkou a provozovatelkou portálu je životní koučka a průvodkyně podvědomím Maja Bourková. O vzniku tohoto projektu říká:

„Jedním z důvodů realizace portálu byl i fakt, že v podnikatelských bublinách kolem mne vznikala velká spousta úžasných kurzů, workshopů a akcí nejen pro podnikatele, ale i širokou veřejnost, ovšem málokterá akce se dostala mimo tuto komunitu.

Oslovila jsem proto svoje kolegyně, autorky, lektorky a tvůrkyně, abychom spojily svoje síly a vykročily mimo komfortní zóny našich facebookových skupin.

Rubriky zahrnující osobní rozvoj a rodinné vztahy zde mají pevné místo hned vedle podnikání, financí a zdravého životního stylu. Osobní život velmi často ovlivňuje naše podnikání, a podnikání zase prolíná do osobního života. Je dobré udržovat v obou oblastech rovnováhu a zdravý, udržitelný rozvoj směrem ke spokojenému a svobodnému životu.“

Co na práci mám nejvíc ráda?

Těší a baví mě objevovat a propojovat jak nové zajímavé osobnosti, tak i zkušené mentory,  čerpat z obojího a předávat našim čtenářům to nejlepší. 

Věřím, že celoživotní vzdělávání a rozvoj činí náš život bohatším a barevnějším. A nemusí se vždy jednat jen o studium novinek v rámci našeho pracovního zaměření.

Rozvíjíme-li svoje schopnosti a dovednosti, podporujeme zároveň svoji zvídavost a fantazii a díky tomu nalézáme nové cesty a možnosti, jak svůj život uchopit lépe.

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz