Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Osobní rozvoj
  3. Markéta Odvárková – hlasová průvodkyně - mentorka/koučka osobitého hlasového projevu

Markéta Odvárková – hlasová průvodkyně - mentorka/koučka osobitého hlasového projevu

Konzultace audio/video nahrávek, konzultace k hlasovým problémům, umělecký mentoring a koučink pro zpěváky, programy pro ty, kdo se bojí projevit, komunikovat, vyjadřovat se přirozeně, hlasové minikurzy (online), léčivé skladby na míru.

Nabízím know – how a prostor pro řešení hlasových/komunikačních/prezentačních  problémů. Typické problémy, se kterými za mnou lidé chodí jsou – mám sl... celý popis
Kraj:Praha
Okres:Praha
Počet zaměstnanců:1
PSČ:106 00
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Markéta Odvárková - hlasová koučka a průvodkyně, koučink pro zpěváky, léčivé skladby na míru, hlasový projevNabízím know – how a prostor pro řešení hlasových/komunikačních/prezentačních  problémů. Typické problémy, se kterými za mnou lidé chodí jsou – mám slabý hlas, bojím se ozvat, můj hlas není přesvědčivý, mám trému před prezentací, nelíbí se mi můj hlas, potřebuji znovu začít zpívat, potřebuji připravit na nahrávání, potřebuji se naučit používat svůj hlas jinak.

Jsem velmi empatická, při spolupráci se daří rychle otevřít bezpečný a tvůrčí pracovní prostor,  v němž se dotýkáme i velmi citlivých míst a bolestivých vzpomínek a komunikačních bloků, které citlivou a trpělivou prací (koučink, mentoring, intuitivní hlasové hry) rozpouštím a vedu klienty k novým možnostem vyjádření, novým způsobům, jak se prezentovat, aby to bylo v souladu s jejich osobností i momentálními možnostmi..

Jsem intuitivní, zároveň vycházím z velmi dobré znalosti silných stránek podle metodiky CliftonStrengths® , mnohaleté praxe s nepřebernými projevy kombinací těchto talentů a z bohatých životních zkušeností.

Klienti u mě oceňují pocit důvěry, bezpečí, prostor pro zamyšlení se, otázky, které jdou přesně do jádra problému. Vyzdvihují schopnost propojit témata do nečekaných souvislostí a vnášet vhledy do problému a velký energetický posun a motivaci ke změnám a další práci na sobě.

 

Přejít na marketaodvarkova.cz - hlasová koučka a průvodkyně, koučink pro zpěváky, léčivé skladby na míru, práce s hlasem

 

Kdo je Markéta Odvárková?

Odmalička jsem byla velmi vnímavá a citlivá bytost s bohatým vnitřním světem. Svou představivost Ing. Markéta Odvárková - hlasová koučka a průvodkyně, koučink pro zpěváky, léčivé skladby na míru, práce s hlasem jsem sytila vymýšlením kouzelných příběhů a později ji realizovala v hudbě. S nadšením jsem zpívala a hrála na všechno, co mi přišlo pod ruku. Velmi brzy jsem začala skládat a předvádět vlastní skladby.

Všechen přetlak, stresy a otřesy mého života jsem vypouštěla a zpracovávala skrz kreativitu a tvoření.

Můj tvořivý, lehce bohémský naturel mě prohnal spoustou profesí, až jsem zakotvila u specializace na hledání talentů. Věděla jsem, že mě to táhne k lidem a nábor ze začátku vypadal jako práce s lidmi a pro lidi. Postupem času se ale trh práce pokřivil. Z recruitmentu se stala jen honba za „zbožím v podobě kandidáta“.

Mě ale na lidech vždy nejvíc zajímala jejich základní motivace, jejich dary a podstata a to, jak s těmito poklady dál pracovat. Můj zájem mě v roce 2018 přivedl k výcviku práce s talenty podle metodiky CliftonStrengths®. Tento test a způsob práce mi kompletně změnily život. Definitivně jsem si uvědomila, že i na základě jasných dat jsme každý absolutní unikát a to, jak se chováme, je z velké části dáno naším naturelem, naší přirozeností.

Ing. Markéta Odvárková - hlasová koučka a průvodkyně, koučink pro zpěváky, léčivé skladby na míru, práce s hlasemZačala jsem pracovat se svými top stránkami a kompletně si přenastavila styl práce i života. V roce 2019 jsem dokončila koučovací výcvik u společnosti Results@Emotions, koncem roku 2020 pak i mezinárodní certifikaci ACC (Associate Certified Coach) a získala jsem tak další dovednosti potřebné pro práci, ke které jsem byla zrozena.

Můj dar vnímavosti (empatie) spojený s bohatou představivostí (kreativita), vynikajícím sluchem a dlouholetým know-how z oblasti hlasu a uměleckého působení, darem všechno výstižně a laskavě pojmenovat (komunikace a přesvědčivost), jsou vám nyní k dispozici při objevování a kultivaci vašeho sebe-vyjádření a sebe-pojetí. 

Má cesta je spojovat váš hlas (jako prostředek sebevyjádření) s vaší myslí a tělem. Propojovat vaše talenty s vaším poznáním, cítěním a bytím. Přinést ryze praktické a srozumitelné postřehy k abstraktním tématům a reálné věci a fakta převést do uměleckého světa a přetavit je do originálního a osobitého hlasového projevu. Propojovat vás s vaší radostí, živostí a tvořivostí.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Nejvíce miluji rozmanitost a to, že každý člověk přijde s jiným problémem, ale ve výsledku se dostáváme se všemi klienty k bytostné potřebě svobodně se projevit, vyjádřit svou pravdu a naučit se pracovat se všemi těmi strachy, bloky, pocity nedostatečnosti nebo nepatřičnosti.

.

Přejít na marketaodvarkova.cz - hlasová koučka a průvodkyně, koučink pro zpěváky, léčivé skladby na míru, práce s hlasem

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz