Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. Killary – Stříbrné šperky z Peru pro osobní růst

Killary – Stříbrné šperky z Peru pro osobní růst

Stříbrné šperky, náušnice, přívěsky, prsteny, náramky, krystaly, šperk na míru

Nabízíme jedinečné stříbrné fair – trade šperky vyráběné přímo v srdci dávné Incké říše: městě Cuscu v Peru. Šperky v sobě nesou energetický otisk toh... celý popis
Kraj:Liberecký
Okres:Semily
Počet zaměstnanců:1
PSČ:51101
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Nabízíme jedinečné stříbrné fair – trade šperky vyráběné přímo v srdci dávné Incké říše: městě Cuscu v Peru. Šperky v sobě nesou energetický otisk tohoto silného místa a pomohou vám dosáhnout vašich snů.

Propojujeme tradici s moderním designem a účinky kamenů. Šperk podpoří jak svého majitele, tak šperkaře a mladé studenty v Cuscu.  

Nabízím vám také osobní konzultace s tarotem a astrologií, které mají za cíl uvědomění si významu jednotlivých událostí a životní posun. 

Moc ráda vás také naučím španělsky: je to můj srdcový jazyk, španělštinu se dokáže naučit opravdu každý! Učila jsem od 3 leté holčičky, před adolescenty po ženy v důchodovém věku. Vždycky jsme se hodně nasmáli :). Stačí se mi ozvat.  

www.killary.cz

Kdo stojí za e-shopem KILLARY?

Jmenuji se Zuzana Šnajdrová a Peru mi na 6 let bylo mým druhým domovem. Nechala jsem tam své srdce, a toužím něčím přispět k místnímu rozvoji. Začala jsem spolupracovat s dobrým kamarádem šperkařem a zkusila dovézt několik šperků do ČR.

Šperky se líbily, postupně jsem dovážela větší množství a navázala spolupráci s dalším známým. Mám radost, že nyní šperky přispíváme i na jednu neziskovou organizaci podporující mladé studenty na venkově v okolí Cusca.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Miluji krystaly, estetiku, krásu, umění, propojování tradičního s novým a hlavně propojování kultur. To vnímám jako zásadní bod, z kterého se můžeme nesmírně obohatit a vzájemně si pomoct.

.

www.killary.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz