Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Čarodějka
  3. Kateřina Jandlová – Se mnou se vaše přání neposerou!

Kateřina Jandlová – Se mnou se vaše přání neposerou!

Zákon rezonance, frekvence, vesmír, kvantování, EFT, EST, karty, kyvadlo, Opečování duše, Akáša, přání, zhmotňování, vedená meditace, vizualizace, kouzla, rituály

Chcete-li si splnit přání nebo zhmotnit sen, já mám techniku, která vám pomůže. Od pochopení zákonů rezonance, přes zhmotňovací techniky, po odbloková... celý popis
Kraj:Královéhradecký
Okres:Hradec Králové
Počet zaměstnanců:1
PSČ:503 65
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ne
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Chcete-li si splnit přání nebo zhmotnit sen, já mám techniku, která vám pomůže. Od pochopení zákonů rezonance, přes zhmotňovací techniky, po odblokování strachů.
Chcete-li pracovat sami, mám pro vás návody a články, ve kterých najdete mnoho inspirace.

 

Přejít na www.katerinajandlova.cz

Kdo je Katka Jandlová?

Kouzla a zhmotněná přání jsou podstatnou součástí mého života. A uvědomění, že to můžu ovládat, bylo naprosto mozekvybuchující! Pak stačilo „jen“ pár podnikatelských programů, několik konkretizování toho, co a jak přesně chci předávat, a jsem tady. Samozřejmě jsem cestou narazila i na pocit marnosti, ale díky skvělé komunitě a své mentorce, jsem se rychle otřepala a utvrdila se v tom, že chci předávat přesně tohle. To, jak si plnit sny.

Osvojila jsem si několik technik, vybrousila vlastní cit pro poznání toho, kdo sedí přede mnou, a spojila jsem to v krásně funkční celek.

Plus nedokážu odolat serepetičkám kolem, takže při své práci používám kyvadlo, karty, kouzelné deníky, pera se záměrem, rituály s živly… A mnohé další propriety, které pomáhají mému podnikání býti kouzelným.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Co mám na svém podnikání nejradši? Ten úžas v očích klientek, když mi vypráví o tom, jak se jim splnilo nějaké přání. Když se díky naší spolupráci posunou. Když to prostě funguje přesně tak, jak má 😃.

Plus je samozřejmě skvělé, že to funguje i mně osobně 😃.

.

Přejít na www.katerinajandlova.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz