Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Děti
  3. Jeziskoviandilci.cz - vaše nová vánoční tradice

Jeziskoviandilci.cz - vaše nová vánoční tradice

Adventní aktivity, tvoření s dětmi, volný čas, tradice, kniha, hry, hračka, Vánoce.

Věnujte předvánoční období raději dětem než stresu. Zavítejte na náš web a objevte úžasný dárek do každé rodiny, svět Ježíškových andílků, nové advent... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Brno
Počet zaměstnanců:2
PSČ:664 61
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ne
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Věnujte předvánoční období raději dětem než stresu. Zavítejte na náš web a objevte úžasný dárek do každé rodiny, svět Ježíškových andílků, nové adventní hry, při které si společně s dětmi vytvoříte krásné vzpomínky na vánoční období a dětství. Andílci jsou pomocníky a prostředníky mezi vámi a Ježíškem. Provedou vás i děti adventním obdobím a vytvoří magickou atmosféru.

Předvánoční období je náročné, často plné práce, příprav a nakupování. V tomto čase si s dětmi zapomínáme hrát a povídat si. Přitom je to krásné období, které můžeme s dětmi prožít společně a zábavně. Zkuste letos advent proměnit v kouzelný čas a užít si ho s celou rodinou jinak a bez stresu.  S Ježíškovými andílky se předvánoční období stane vaší oblíbenou částí roku. Přivítejte do rodiny nového člena, andílka, a začněte již letos s novou rodinnou tradicí, na kterou budete vy i děti s láskou vzpomínat.

 

Kdo stojí za Ježíškovými andílky?

Za Ježíškovými andílky stojí celý tým úžasných žen a hlavně maminek, které se rozhodly podpořit českou vánoční tradici. Hlavní myšlenka andílka jako Ježíškova pomocníka se zrodila v rodině dvou malých Česko - amerických dětí. Já jsem jejich maminka a jmenuji se Denisa. Moje děti jsou vychovávány v tradicích jak českých, tak amerických. Vánoční období u nás patřilo zejména Santovi a jeho příběhům. Santova postava byla pro moje děti mnohem lépe uchopitelná a zábavná. A tak se krásná česká tradice, a s ní i Ježíšek, pomalu začala z naší rodiny vytrácet. Přemýšlela jsem jak mohu dětem Ježíška přiblížit, jaké příběhy o něm mohu povídat a jak svého syna a dceru pro Ježíška znovu nadchnout. A tehdy se zrodil náš andílek, pomocník, se kterým zažíváme předvánoční dobrodružství a s jehož pomocí jsme neustále ve spojení s Ježíškem. Naše nová tradice nás tolik bavila, že jsem se ji rozhodla ztvárnit i pro ostatní rodiče a jejich děti a podpořit tak nejen českého Ježíška, ale také pomoci rodinám užívat si adventního období naplno.

Ježíškovi andílky podpořila celá řada maminek, která se mnou spolupracovala na ilustracích, grafice, webu a dalších částech projektu, nezbytných pro jeho tvorbu. Obrovské díky patří zejména tvůrkyni fyzické postavičky andílka, Renátě Šimečkové, která andílka ušila až do posledního detailu a to vše ručně a z přírodních materiálů.

Ježíškovi andílci jsou vyrobeni  v České republice, ručně z přírodních materiálů a orientují se na podporu českých maminek podnikatelek. Knížka, která je součástí celého příběhu byla vytištěna nízkonákladově v brněnské tiskárně.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Miluji české tradice a ze všech nejvíc právě Vánoce. Celý advent je úžasná příležitost pro rodiče a děti k tvorbě, povídání a hraní. Ježíškovi andílci jsou vyrobeni s láskou k dětem a vánočnímu období tak, aby vzbudili v dětech nadšení z Ježíška, tajuplnost a vytvořili magickou atmosféru. Jsou příležitostí pro rodiče s dětmi mluvit, vymýšlet příběhy, hrát si a vytvářet vzpomínky na adventní období jako na kouzelný čas. To je ten vzkaz, který jsem chtěla sdílet s ostatními rodiči.

Při tvorbě Ježíškových andílků jsem snila o tom, že nejenom naše rodina, ale i ostatní si budou o Vánocích hrát jako my a že podpoříme českou tradici a postavu Ježíška, který je v dětských očích velmi nekonkrétní a málo uchopitelný. Andílek jako Ježíškův pomocník dává dětem jasné a konkretní propojení mezi námi a Ježíškem a podporuje jejich představivost.

Tvorba andílka a jeho příběhu byla nádherná práce, období, kdy jsme se spojily s ostatními maminkami a přemýšlely nad každým detailem. Těší mě, že zároveň pomáháme českým podnikatelkám a myslíme zejména na kvalitu a lokální výrobu.

.

www.jeziskoviandilci.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.
Kde nás najdete

Kontakty
Logo
Ing. Tamara Kuchařová
Ing. Tamara Kuchařová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz