Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Osobní a duchovní rozvoj
  3. Janaslezakova.cz – Žít a nechat žít

Janaslezakova.cz – Žít a nechat žít

Koučink, terapie psaním, terapie slovem, terapie v přírodě, terapie dotekem, sebeláska, sebepoznání, sebepřijetí, úzkosti, deprese, poznej sám sebe.

E-shop je říše motivačních předmětů (magnetky, hrnečky, špendlíky), meditací, cvičení, kurzů a terapii na sebepoznání. Dopřejte sami sobě, nebo svému ... celý popis
Kraj:Středočeský
Okres:Kladno
Počet zaměstnanců:1
PSČ:27305
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

E-shopje říše motivačních předmětů (magnetky, hrnečky, špendlíky), meditací, cvičení, kurzů a terapii na sebepoznání. Dopřejte sami sobě, nebo svému okolí pozornost, péči a lásku. Dejte vědomě čas sami sobě i svému okolí. Naučte se zapojit svých pět smyslů a radovat se tak každý den z maličkostí. I jeden pohled na motivační předmět stačí, aby vyvolal pocit lásky, radosti a štěstí. I jeden lok v nás vyvolá pocity štěstí. Zanechá v nás zážitek, vzpomínku. I jedna jediná věta stačí, aby namotivovala člověka ke změně.

Sebeláska – sebehodnota – sebepřijetí – finanční gramotnost – láska – radost – společné sdílení – motivace – inspirace – cesta ke změně – čas pro sebe – čas s blízkými – uvědomění – Relax – odpočinek – štěstí - naplnění.

 

Kdo je Jana, která stojí za e-shopem?

Jmenuji se Jana Slezáková a jsem osobní a vztahová koučka, která se zaměřuje na poznání sebe sama, emoční rodové nastavení a převzaté vzorce chování z dětství. Jinak jsem úplně obyčejná holka z vesnice, která se rozhodla od základů změnit svůj život. Ve svých 41 letech otočila svůj život o 180 stupňů. Po 18ti letech se rozvedla, po 20ti letech změnila svou profesi, přestala platit dluhy za blízkou osobu a vymezila se tak rodině. Díky koučinku a terapiím zvládla tuto životní změnu a uzdravila tak nejen sebe, ale i své nejbližší. Proč se mi to stalo a co bylo spouštěčem ke změně. Byla jsem tou hodnou, pracovitou, poslušnou holčičkou, která neodmlouvá. Toto mé nastavení mne dovedlo do úzkostí, depresí a panických ataků. Díky intenzivní práci na sobě a investici do sebe jsem poznala sebe samu a vrátila se ke svým hodnotám, ke svému životu. Začala jsem se učit ŽÍT A NECHAT ŽÍT. Nemít neustále všechny pod kontrolou, řídit je a organizovat. Nechat jim tak prostor dozrát. Dát jim důvěru a víru, že to zvládnou.

Od malička miluji příběhy lidí. Od malička jsem byla takový malý psycholog, vrba pro ostatní. Pečovala a chránila. Zachraňovala. Zajímali mě vztahy nejen v rodině, ale i na vesnici. Vztahy v historii i současnosti. Hledala jsem souvislosti, podobnosti. Své dětství jsem trávila v přírodě a sportem, četbou knih, psaním příběhů. K těmto svým milovaným činnostem jsem se vrátila ve svých 41ti. letech.

Dnes jsem tu pro Vás a ráda Vám pomůžu na vaší životní cestě. Stanu se vaším průvodcem, koučem či terapeutem. Člověkem, který Vás vyslechne. Člověkem, který nesoudí, nehodnotí, neradí. Člověkem, který inspiruje, motivuje a podpoří. Pojďte společně se mnou přejít most přes svou minulost.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Na své práci miluji ze všeho nejvíce. Jak se mi klienti mění pod rukama. Jak se jim po konzultaci rozzáří oči a vykouzlí úsměv na tváři. Jak se jim během pár dní, týdnů, někdy měsíců změní život. Baví mne pozorovat jejich cestu a být na té cestě součástí. Podporou a inspirací. V tuto chvíli dojde k naplnění mého poslání. Každá zpětná vazba, která se mi vrátí mne posouvá dál. Díky každému jednomu z Vás rostu i já.

Na každé sezení se připravuji individuálně. Ke každému z Vás přistupuji individuálně. Každý z nás je totiž jedinečný a má svou vlastní životní cestu.

Díky technikám, které jsem se na své cestě naučila, učím lidi skrze text, slovo a dotek vědomému způsobu života. Skrze můj vlastní životní příběh uzdravuji, inspiruji a motivuji připravené lidi ke změně. K životnímu restartu, jak v osobním, partnerském či pracovním životě.  

.

www.janaslezakova.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz