Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Podnikání
  3. Jana Hájková - specialistka na facebookovou reklamu

Jana Hájková - specialistka na facebookovou reklamu

FB reklama, reklamní kampaň, nastavení reklamní kampaně, facebook pixel, sada reklam, reklama, nastavení reklamy, zkratka k úspěchu, podnikání, reklama je zkratka, úspěch v podnikání.

Pomáhám nejčastěji on-line podnikatelkám ve službách najít ve vlnách Facebooku svoje ideální klienty, díky kterým se motor jejich podnikání roztočí na... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Brno - město
Počet zaměstnanců:1
PSČ:612 00
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Pomáhám nejčastěji on-line podnikatelkám ve službách najít ve vlnách Facebooku svoje ideální klienty, díky kterým se motor jejich podnikání roztočí na vyšší obrátky.

Facebook přirovnávám k moři, protože je v neustálém pohybu, příspěvky a informace se přelévá a jeho fungování se stále vyvíjí a mění.

 

Přejít na janahajkova.cz - specialistka FB reklamy. Konzultace a nastavení FB reklamy, online kurzy zaměřené na FB reklamu.

 

Kdo je Jana Hájková?

Pracovala jsem spoustu let ve státní správě a snila, jak by to bylo pěkné, kdyby výsledkem mé práce bylo něco jiného, než papír. Po čtyřicítce jsem se, z touhy po seberozvoji, vydala prozkoumat svět   on-line podnikání a tak mě okouzlil svými neomezenými možnostmi, že jsem postupně ukončila svůj zaměstnanecký pracovní poměr a přešla "na volnou nohu".

 

Třetím rokem pomáhám podnikatelkám s jejich facebookovými kampaněmi. Nejčastěji pro ně zajišťuji celý proces nastavení, zveřejnění a optimalizace kampaně (hlídám, jestli se kampaním dobře daří) a klientky průběžně informuji. Poskytuji ale i jednorázové konzultace a několikrát za rok pořádám i   on-line kurzy pro podnikatelky, které se chtějí naučit, nastavit si svoje reklamní kampaň samy.

 

Co na práci mám nejvíc ráda?

Na mé práci mě nejvíc baví, že pomáhám svým klientkám, dostat jejich krásné projekty více do povědomí. Že díky mé pomoci přinese jejich práce užitek dalším lidem. Reklama na sítích je totiž zkratka k úspěchu v podnikání.

Moje práce mi navíc přináší svobodu, takže můžu být doma, když děti přijdou ze školy a věnovat se jim nebo s nimi v létě odjet na chalupu a pracovat odtamtud a nemusím nikoho žádat o dovolení.

 

Přejít na janahajkova.cz - specialistka FB reklamy. Konzultace a nastavení FB reklamy, online kurzy zaměřené na FB reklamu.

Profil zařazen v kategoriích
Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz