Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Domov
  3. GAIA HOME – doplňky a dekorace inspirované přírodou

GAIA HOME – doplňky a dekorace inspirované přírodou

Doplňky, dekorace, dárky, dárkové předměty, dárky pro ženy, handmade, vyrobeno v česku, zero waste

Vstupte do útulného světa doplňků a dekorací pro váš domov i zahradu. Veškerý sortiment je vyroben s láskou českými rukodělnými výrobci. Vybíráme pro ... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Znojmo
Počet zaměstnanců:1
PSČ:67181
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Vstupte do útulného světa doplňků a dekorací pro váš domov i zahradu. Veškerý sortiment je vyroben s láskou českými rukodělnými výrobci.

Vybíráme pro vás designové, kvalitní produkty z přírodních materiálů. Zaměřujeme se také na udržitelné produkty, které nezatěžují přírodu. Vytvořte si přímo u vás doma relaxační zóny a pohodovou atmosféru pro načerpání nové energie.

Kdo stojí za e-shopem GAIA HOME?

Svět GAIA HOME se stal i mým světem a životní cestou. Jmenuji se Hana a jsem maminkou dvou krásných dětí a ženou podporujícího manžela, který se také čas od času podílí na rukodělné tvorbě.

Již od dětství miluji kreativitu, od narození děti zdravý životní styl a současně mě naplňuje pomoc druhým. Snad i díky tomu přišel nápad propojit tyto moje „lásky“ a vznikl e-shop se sortimentem od českých rukodělných tvůrců.

Velmi mě těší podpora drobných lokálních výrobců, kteří svým nadáním a šikovností snadno předčí běžný sortiment dovážený z jiných zemí. Za e-shopem tak v podstatě stojí také každý z mých dodavatelů.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Každý člověk by si měl vážit svého života a dělat práci, která ho baví a naplňuje. Já mám to štěstí, že jsem našla svůj směr a práce je současně i mým koníčkem.

Nejkrásnější pocit je, když přijde každá nová objednávka. Je to pro mě signál, že se vám produkty líbí. Mám radost, když pro vás mohu balíčky dárkově zabalit a přidat malý dáreček pro radost, stejně tak mě těší i zero waste (bezobalový) přístup, kdy společně pomáháme chránit přírodu.

Ráda s vámi mluvím a tak mně neváhejte pokládat dotazy ke zboží. Baví mě vymýšlet a zařazovat novinky, pokud jste něco neobjevili, můžete u nás cokoliv poptat, pokusíme se vám vyjít vstříc. Radost mám také z vlastní domácnosti, která za dobu fungování eshopu doslova rozkvétá 😊.

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz