Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. Eva Luna – Šperky & vůně

Eva Luna – Šperky & vůně

Šperky s kameny, originální šperky, ručně vyrobené šperky, české šperky, tělové parfémy, vůně Rafaella, parfémy Rafaella, tělové roll-ony.

Obchůdek Eva Luna tvořím s láskou já, jeho majitelka Eva. Je to svět jako stvořený pro ženskou krásu a radost. Nahlédněte a vyberte si pro sebe nebo p... celý popis
Kraj:Praha
Okres:Praha
Počet zaměstnanců:1
PSČ:198 00
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ne
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Obchůdek Eva Luna tvořím s láskou já, jeho majitelka Eva. Je to svět jako stvořený pro ženskou krásu a radost. Nahlédněte a vyberte si pro sebe nebo pro Vaši blízkou ženu originální, ručně vyrobený šperk s drahým kamenem, nebo jedinečnou vůni na tělo od české značky Rafaella.

Všechny šperky jsou ručně vyrobené autorské originály, stejné tedy na nikom jiném nepotkáte.

Každý šperk má své vlastní jméno a energii, kterou vyzařuje.

Všechny šperky byly vyrobeny výhradně českými a slovenskými šperkařkami.

Každá vůně má jedinečnou vonnou kompozici a příběh, který stojí na pozadí jejího vzniku. Některé vůně také zastupují vybrané ženské archetypy, jako je například Matka, Královna, Čarodějka či Milenka.

S výběrem šperku či vůně Vám ráda pomohu. Dokážu také zprostředkovat výrobu šperku na Vaše přání.

evaluna.cz - ručně vyráběné originální šperky s kameny, vůně a parfémy Rafaella - cínovaný přívěsek s malachitemevaluna.cz - ručně vyráběné originální šperky s kameny, vůně a parfémy Rafaella - prsten s olivínemevaluna.cz - ručně vyráběné originální šperky s kameny, vůně a parfémy Rafaella - vůně gardénie, myrha, fík, elemi - smíření

 

Přejít na evaluna.cz - ručně vyráběné originální šperky s kameny, vůně a parfémy Rafaella

Kdo stojí za e-shopem EVALUNA?

Jmenuji se Eva, je mi 37 let a obchůdek Eva Luna je mým splněným, s láskou tvořeným snem. Žiji v Praze, ale mým největším zdrojem síly je příroda. Miluji také knihy, hudbu, vůně a kameny a samozřejmě šperky :-)

Poté, co jsem v létě roku 2021 téměř vyhořela kvůli náročné a stresující práci v korporátu, jsem se rozhodla dát na první místo sebe a začít se věnovat tomu, co mě opravdu baví, co mi dává smysl a co mě naplňuje.

Mou dlouholetou vášní jsou originální šperky a kameny a také vůně, které v běžných parfumeriích nenajdete. Proto jsem v květnu roku 2022 otevřela svůj první e-shop evaluna.cz, kde najdete právě jedinečné šperky s drahými kameny a také originální tělové parfémy od české značky Rafaella.

A proč zrovna Eva Luna?  Eva odkazuje na moje jméno a také na jméno první biblické ženy. Luna je symbol, který je od pradávna spojován s ženským principem, cykličností, emocemi, intuicí…Název obchůdku tak má být pozvánkou pro všechny ženy, aby vstoupily do prostoru, který je věnován především jim a jejich kráse, ale i radosti srdce a duše.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Mou největší odměnou - kromě uspokojení z toho, že dělám práci, která mě baví – jsou spokojené klientky, kterým nový šperk nebo vůně vykouzlí úsměv na tváři.   

.

Přejít na evaluna.cz - ručně vyráběné originální šperky s kameny, vůně a parfémy Rafaella

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz