Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Děti
  3. Detibudoucnosti.cz – Připravte děti na úspěšnou budoucnost

Detibudoucnosti.cz – Připravte děti na úspěšnou budoucnost

Hry, Děti, Deskové hry, Karty, Osobní rozvoj

V e-shopu detibudoucnosti.cz najdete hry a materiály, díky kterým si děti budou tvořit úspěšný život. Hry podporují práci s talenty, hodnoty či překon... celý popis
Kraj:Praha
Okres:Praha
Počet zaměstnanců:1
PSČ:156 00
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

V e-shopu detibudoucnosti.cz najdete hry a materiály, díky kterým si děti budou tvořit úspěšný život. Hry podporují práci s talenty, hodnoty či překonávání překážek. Workshopy vám pak pomůžou s tématy pracovat celoročně. Děti se tak formou zábavy naučí vše proto, aby mohly zažít svůj vlastní úspěch.

 

Přejít na detibudoucnosti.cz

Kdo stojí za projektem DĚTI BUDOUCNOSTI?

Jsem Vendula Pecková a mojí vášní je podporovat děti v tom, aby se jim v životě dařilo. Mým cílem je, aby děti věděly už odmala, kdo jsou a co je pro ně nejlepší – a aby se pak nemusely v dospělosti znovuobjevovat jako většina nás dospělých.

Projektu Děti budoucnosti se věnuji už téměř 5 let. Když k tomu připočtu mojí předchozí práci v globálním týmu firemního vzdělávání a talent managementu, tak se v oblasti talentů pohybuji už 10 let.

Vymyslela jsem několik her, které rozvíjejí právě hledání talentů či překonávání překážek. Také pořádám workshopy pro školy i rodiče, individuální poradenství ohledně výběru střední či vysoké školy a tento rok jsem poprvé spustila 2letý výcvik, ve kterém vzdělávám další dospělé k tomu, aby rozvíjeli potenciál dětí a pomohli jim dosáhnout v životě úspěchu.

Sama mám 3 děti, 2 certifikáty z koučování, 1 téměř ukončený terapeutický výcvik a 8 let života v zahraničí, díky kterému se dokážu vcítit do každého snu a pochopit všechny možné překážky, které nás chtějí svést z cesty.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Miluji hledání toho, kde je potenciál každého dítěte. Nejvíc si užívám hledání té červené niti, která propojuje osobnost dítěte, jeho talenty a to, co ho v životě naplňuje. Když pak vidím sebevědomé mladé lidi, kterým září oči, protože najednou už vědí, co je to jejich, cítím hrdost a radost, že jsem sama sobě dovolila právě tuhle práci dělat.

Také miluji, když mi napíše některá rodina, že je moje hra sblížila dohromady a vytvořila mezi nimi novou důvěru. To pak cítím, že jsem opravdu na tom správném místě.

.

Přejít na www.detibudoucnosti.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz