Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. www.dareckyprotebe.cz – dělejme radost společně

www.dareckyprotebe.cz – dělejme radost společně

Náramek, minerál, klíčenka, přívěsek, růženec, desátek, záložka do knihy, andělíčci, kabbalah.

Těšit se můžete na různé módní doplňky. Andělíčky, náramky mnoha druhů, přívěsky na kabelky, řetízky s přívěsky, záložky do knih pro milovníky knih či... celý popis
Kraj:Jihomoravský
Okres:Hodonín
Počet zaměstnanců:1
PSČ:696 33
Výdejní místo:Ano
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ne
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Těšit se můžete na různé módní doplňky. Andělíčky, náramky mnoha druhů, přívěsky na kabelky, řetízky s přívěsky, záložky do knih pro milovníky knih či desátky růžence a další. Materiály a především minerály vybírám u dodavatele, u kterého mám jistotu, že je opravdu minerál minerálem, a následně studuji jejich vlastnosti.

 

Kdo stojí za e-shopem Dárečky pro tebe?

Za celým e-shopem stojím já - Jana. Máma tří úžasných dětí, které mě neustále ženou kupředu. A manželka muže, který by se pro rodinu rozkrájel.

Již v dětství jsem byla maminkou vedena k ručním pracím jako je háčkování, pletení, vyšívání a postupně jsem si osvojovala i různé další techniky. Dalo by se říct, že když jsem viděla nějaký zajímavý výrobek, chtěla jsem si jej vyzkoušet vyrobit sama. Některé techniky mě úplně nenadchly, ale nemůžu dělat přeci všechno.

V 17 letech mi diagnostikovaly roztroušenou sklerózu, a svět se mi zbořil. Trvalo několik let než jsem si to v hlavě srovnala, přece jen to byla velká rána. Nyní nemám problém mluvit otevřeně o mé drahé Rózince s kýmkoliv a kdykoliv. Přišlo samozřejmě i přehodnocení priorit, a pohledu na svět.

Tvoření a objevování nových technik mě neuvěřitelně baví a naplňuje, a proto jsem v minulosti začala tvořit pro mé blízké. Časem jsem si udělala živnost, založila stránky na sociálních sítích a začala tvořit na objednávku. Objednávek začalo přibývat a já si uvědomila, že je čas podnikání posunout dál. Co takhle práce z domu, která mě baví a být neustále nadosah dětem? Přece jen s Rózinkou člověk nikdy neví, a tak si chci vybudovat i zadní vrátka pro případ, kdyby náhodou.

A je to tady, e-shop v kterém najdete mnou vyrobené produkty. Každý výrobek dělám s láskou a respektem, vkládám do něj jedinečnost, lásku, vášeň a originalitu.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Kreativitu, volnost a hlavně to, že moje hobby je mou prací. Vlastně z tvoření mám radost nejen já, ale i vy jako spokojení zákazníci, a to je prostě sen.

.

www.dareckyprotebe.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.

Kontakty
Ing. Tamara Kuchařová
Jsem na příjmu. Když nemohu, zavolám zpět.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz