Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
 1. Úvod
 2. Domov
 3. Dekorace a doplňky
 4. Eshop.careofangel.cz – Andělé čekají na chvíli, kdy pozvedneš oči k nebi a spatříš pomocnou ruku, kterou Ti podávají, abys s jejich pomocí vstal a vykročil vstříc životu.

Eshop.careofangel.cz – Andělé čekají na chvíli, kdy pozvedneš oči k nebi a spatříš pomocnou ruku, kterou Ti podávají, abys s jejich pomocí vstal a vykročil vstříc životu.

Autorské obrazy, hrnečky, dárkové zboží, šperky, minerály, aromaterapie, péče o pleť, vykládací karty

Přichází vždy v tu pravou chvíli. Přináší s sebou změny, nový začátek, restart tam, kde je nejvíc potřeba. Jsou našimi nejlepšími přáteli a pomocníky,... celý popis
Kraj:Ústecký
Okres:Třebenice
Počet zaměstnanců:1
PSČ:411 13
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ano
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
 • Co u nás najdete?
 • Hodnocení 0
 • Komentáře 0
 • Eshop.careofangel.cz – Andělé čekají na chvíli, kdy pozvedneš oči k nebi a spatříš pomocnou ruku, kterou Ti podávají, abys s jejich pomocí vstal a vykročil vstříc životu.
  Eshop.careofangel.cz – Andělé čekají na chvíli, kdy pozvedneš oči k nebi a spatříš pomocnou ruku, kterou Ti podávají, abys s jejich pomocí vstal a vykročil vstříc životu.
  bez DPH
Co u nás najdete?

Přichází vždy v tu pravou chvíli. Přináší s sebou změny, nový začátek, restart tam, kde je nejvíc potřeba. Jsou našimi nejlepšími přáteli a pomocníky, o které se můžete opřít i ve chvílích, kdy máte pocit, že jste sami. Jsou našimi STRÁŽNÝMI ANDĚLY.

Každý obraz, který přichází na svět přes napojení skrze mou tvorbu je jedinečným originálem  a svou energií uzdravují, harmonizují, čistí a chrání prostor, do kterého je umístěn. Dětem pomáhají andílci lépe spinkat, zbavují strachu ze tmy, bubáků, strachu spát o samotě v pokojíčku.

Každá věc v nabídce eshopu v sobě nese jedinečnou harmonizační energii ochránců z říše andělů a světlených bytostí.

 

Kdo stojí za e-shopem CAREOFANGEL?

Když andělé malují, držím štětec a v tichu žasnu…Již více jak 10 let jsem malířkou, terapeutkou a průvodkyní každému, kdo potřebuje pomocnou ruku na své cestě k lepšímu životu, zdravému tělu a šťastné duši.

Do mého života vkročili andělé po 25 letech hledání cesty k tomu, jak se přestat nesnášet a jak mít ráda život. Jako malá jsem vyrůstala srážena výčitkami a nechtěná. Ve 12ti letech jsem začala žít u prarodičů, kteří mi dali domov a bezpečí, přesto jsem vždy ve škole čelila šikaně a prohlubovalo se mé přesvědčení, že nemám důvod žít. Když se přidaly velké zdravotní problémy a lékaři nenašli řešení, začala má pozvolná cesta ke změně. Andělé byli jedněmi z těch, kteří mi doslova zachránili život a otevřeli nové cesty k tomu, jak pomoci nejen sobě, ale i dalším, kteří potřebují podat pomocnou ruku.

Za vznikem eshopu stojí více než 2.5tis obrazů a mnoho úžasných lidí a učitelů, kteří mě na této cestě podporovali a díky kterým jsem své znalosti rozšířila a další techniky, jako např. aromaterapie, šamanské techniky, krystaloterapie, bachovy esence a výklad karet, kterými doplňuji svou péči o klienty. Obrazem to všechno totiž teprve začíná 😊

Strážní andělé a světelné bytosti jsou velkými pomocníky a ochránci, kteří vám vždy přináší přesně to, co nejvíce potřebujete, ať je to změna, ochrana, láska, klid… Já k vám mohu skrze napojení tuto energii přivést a pomoci ji přijmout do vašich životů, abyste i vy mohli s radostí vykročit po své cestě životem ❤️.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Radostné a užaslé reakce zákazníků, když mi píší své zážitky, co vše se jim začalo dít poté, co pozvali anděly do svých životů. Kouzelné jsou reakce dětí, kteří okamžitě andílky příjímají jako své nejlepší kamarády. Každý obraz je živou bytostí a je pro mě zázrakem. Svou energii přenáší na každý produkt, na kterém je vyobrazen a mohu tak vyjít vstříc každému podle jeho aktuální potřeby a přání. Někdo raději obraz, někdo hrneček.. vždy moc ráda pomohu s výběrem toho nejlepšího, pokud si někdo není jistý, který z andělů je pro něj tím pravým. Každá objednávka, každá zpráva či email mi vykouzlí na tváři úsměv a vděčnost, že mohu pomáhat tím, čím sama žiji.

 

.

Přejít na www.eshop.careofangel.cz

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.
Kde nás najdete

Kontakty
Logo
Ing. Tamara Kuchařová
Ing. Tamara Kuchařová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz