Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. Šperky
  3. Brilantes – ručně vyráběné šperky, které rozzáří váš šarm

Brilantes – ručně vyráběné šperky, které rozzáří váš šarm

Třpytivé šperky, doplňky a další blyštivé radosti.

Ve třpytivém světě Brilantes pro vás tvořím nejenom třpytivé šperky, kterými rozzáříte svůj šarm, ale také další blyštivé radosti, které rozzáří váš d... celý popis
Kraj:Praha
Okres:Praha
Počet zaměstnanců:1
PSČ:18200
Výdejní místo:Ne
Tvůrce, výrobce:Ano
Obchodník:Ano
Poskytujeme služby:Ne
Dárkový poukaz:Ano
Pracujeme s láskou:Ano
Co u nás najdete?

Ve třpytivém světě Brilantes pro vás tvořím nejenom třpytivé šperky, kterými rozzáříte svůj šarm, ale také další blyštivé radosti, které rozzáří váš den. Každou zakoupenou radost vám dárkově zabalím a ke každému šperku či doplňku přibalím i krásný sametový pytlíček, který jsem pro vás rovněž sama navrhla a ušila.

 

Kdo stojí za e-shopem BRILANTES?

Vzpomínám na ten moment:

Je teplý zářijový večer a já se procházím ulicemi velkoměsta. Zbytky deště se třpytí na dlaždicích, vánek mi lehce hladí tváře a vzduch je prosycen klidem. Nikdo nikam nespěchá, čas plyne svým tempem… Lidé v barech mají úsměvy na tvářích, auta líně projíždějí ulicí, měsíc stříbrnými paprsky hladí zem a v odrazu kaluže se blyští světlo lamp.

Tiše pozoruji a hýčkám si klid, jež se mi rozlévá celým tělem. Jsem v Salzburgu! Ve městě, o kterém jsem vždy snila. Všechno se tu leskne jako třpytky, jež mě fascinují odmala…

Teď tu sedím…

A pod rukama mi vznikají unikátní blyštivé šperky. S každou další třpytkou vkládám do šperku kus velkoměsta. Šarm, kouzlo, elegance a jedinečnost… tím vším je pro mě Brilantes.

Co na práci mám nejvíc ráda?

Ráda si pohrávám s každičkou jednotlivou třpytkou, kterou pečlivě zasazuji do šperků, doplňků či třpytivých drobností. Kombinací různých barevných odstínů vytvářím vzory, které se hodí k vícero kouskům z vašeho šatníku. Že jste nenašli ten správný odstín nebo kombinaci? Nebojte se mi napsat, bude mi potěšením vám barevnou variaci vyrobit na přání.

.

www.brilantes.cz

Ochutnávka zdarma

Chceš vyzkoušet sílu koučování, tak neváhej a pojď si to nezávazně vyzkoušet a posunout se už za jednu hodinku zDARma blíže ke svému snu. Hodinku si rezervuj na tomto odkazu.

Pokud si u mě poprvé, nemusíš si nic extra na první společnou hodinku připravovat. Stačí si jen zlehka popřemýšlet o svých cílech a záměrech do budoucna. Zaměřit se na svou velkou životní hru, kterou stojí za to hrát a vyhrávat podle svých vlastních pravidel. 

Nakoukněte do světa drobného českého podnikání a těch, kteří prodávají srdcem.
Zajímavosti, akce, informace, bonusy. To vše pro vás 1 x měsíčně ve vaší e-mailové schránce.
Kde nás najdete

Kontakty
Logo
Ing. Tamara Kuchařová
Ing. Tamara Kuchařová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz